Zielnik podróżny jest na świecie dokładnie miesiąc… i staram się czynnie wspierać jego losy. Odbyły się dotąd trzy spotkania autorskie: 25 maja w klubie Dobra Karma w Katowicach, 14 czerwca w Antykwariacie Abecadło w Krakowie i 23 czerwca w klubie Projekt w Warszawie. Wszystkim osobom, które pomagały w organizacji tych spotkań, a szczególnie Pawłowi Graja, Darkowi Misiunie, Grześkowi Wereszczyńskiemu i ekipom wymienionych interesujących miejsc BARDZO DZIĘKUJĘ ! Przy okazji tych partyzanckich akcji promocyjnych trochę muzykowaliśmy w ramach kameralnych eventów Karpat Magicznych, co było możliwe dzięki cierpliwości, talentowi i wytrwałości mojej żony i partnerki muzycznej Anny Nacher.
Czerwiec zakończy się etnobotanicznie … warsztatem terenowym dla studentów AGH w Beskidzie Niskim, 30.06.2012.
Wstępnie zapowiadam możliwość wzięcia udziału w specjalnym warsztacie na Słowacji gdzie będę realizował swój ulubiony temat: etnobotaniczne aspekty muzyki tradycyjnej! Warsztat odbędzie się we wrześniu i jest zaledwie kilka miejsc… Więcej o warsztacie, terminie i miejscu w następnym wpisie!


Tomek Rolnik Czermiński przygotował świetny banerek i logotyp etnobotanicznie – pod napisami jest moja fota letniej formy zimowita jesiennego… czarodziejskiej rośliny o fascynującej biologii.