Jak to zwykle bywa, a wiem co mówię, dwie osoby na skutek splotu rozmaitych życiowych sytuacji zawiadomiły mnie, że nie mogą przyjechać na mój warsztat 1-5 maja 2019 roku. Tak więc jest szansa dla Tych z Was, którzy mają ochotę i czas aby trochę pospacerować po dzikich i tradycyjnych ścieżkach w słowackich Pieninach i na Zamagurzu. Program warsztatu i wiadomości ogólne o co w nim chodzi znajdziecie tu:

Pozostałe osoby z grupy, która zebrała się już w lutym, potwierdziły swój udział i jak obiecywałem, to będzie mała i sympatyczna ekipa. W sam raz na spotkania z ciekawymi roślinami i krajobrazem kulturowym, dobre jedzenie i wiele ciekawych słowackich specjalności. Oczywiście będzie i permakultura, bo wszystko oparte jest o nasze miejsce na Zamagurzu czyli Biotop Lechnica. Majowy czas, to także Wasz urlop i dobrze się składa, bo preferujemy w naszych zajęciach styl SLOW, o którym także porozmawiamy.

Jest jeszcze trochę czasu, ale zapraszam do szybkich (a także przemyślanych) decyzji! Dwa wolne miejsca (gdyby chodziło o rodzinę lub bliską sobie ekipę, to może być i trzy osoby) czekają! Piszcie na adres mailowy: marek.styczynski@gmail.com